Zapraszam serdecznie
na profesjonalne szkolenia
Jakub Bogdan

facebook

Kursanci niewidomi i słabo widzący

Zapraszam osoby niewidome i słabo widzące do udziału w naszych kursach. Dołożymy wszelkich starań by sprostać Waszym oczekiwaniom. Poniżej przedstawiamy opinie osób niewidomych i słabo widzących, które ukończyły kursy w PRO school

Jestem osobą ociemniałą i nie bardzo sobie to po tzw. omacku wyobrażałem. Jakub Bogdan - rozwiał wszystkie moje wątpliwości.

Jarek Węglorz

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

W dniach 8-9.XI.2014 uczestniczyłem w kursie tapingu medycznego, który zorganizowała firma PRO school. Powiem szczerze, że trochę się obawiałem, czy opanuję techniki naklejania taśm. Jestem osobą ociemniałą i nie bardzo sobie to po tzw. omacku wyobrażałem. Jakub Bogdan - rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Jego profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego z kursantów, precyzyjne tłumaczenie zasad, jak i szybka korekta naszych błędów pozwoliła nie tylko mnie, ale i wszystkim bardzo dobrze opanować naklejanie poszczególnych tejpów. Przerobiliśmy wszystkie techniki znane w tej metodzie i z tego co widziałem wszyscy byli zadowoleni. Ja osobiście przekonałem się, że da się naklejać taśmy tapingu medycznego bez użycia wzroku. Wymaga to więcej treningu ode mnie, ale nie jest to niemożliwe. Niektóre techniki wychodziły mi od razu bardzo dobrze, nad innymi musiałem trochę popracować, jeszcze inne trenuję po dzisiaj. Wg. mnie trening czyni mistrzem, a i samych taśm musi po ukończonym kursie zużyć się trochę w praktyce, by cała ta wiedza, którą nabyłem na kursie została przetrenowana - wykorzystana. Polecam szkolenia prowadzone przez Jakuba Bogdana ponieważ są one na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a przy okazji instruktor, faktycznie ma czas dla wszystkich uczestników.

Jarek Węglorz – dyplomowany masażysta Skoczów


ZAMKNIJ

Profesjonalny kurs, mnóstwo praktyki, umiejętność przekazania wiedzy praktycznej osobie niewidomej

Bernadetta Majda

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

W weekend 09-10.02.2013 wzięłam udział w kursie lomi lomi. Chce powiedzieć, że był on według mnie przeprowadzony w sposób "pro":) profesjonalny. Mnóstwo praktyki, którą mogłam opanować dzięki wykwalifikowanemu wykładowcy. Dodatkowym atutem wykładającego jest umiejętność przekazania wiedzy praktycznej osobie niewidomej, co niestety jest rzadkościa w oferowanych kursach masażu.

Bernadetta Majda – dyplomowana masażystka


ZAMKNIJ

Bardzo dużo można się nauczyć. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Maciej Bąbel

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Jeżeli zastawiasz się nad wzięciem udziału w kursie masażu relaksacyjnego, polecałbym kurs lomi lomi. Masaż ma na celu rozluźnienie pacjenta, dla którego jest to bardzo przyjemny sposób odprężenia. Bardzo dużo można się dzięki niemu nauczyć, a dodatkowo niektórymi ruchami można urozmaicić masaż klasyczny. Organizacja kursu jest na wysokim poziomie. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Maciej Bąbel – dyplomowany masażysta


ZAMKNIJ

Jestem kilka dni po kursie, ale już wykorzystuję zdobytą tam wiedzę

Szymon Trzajna

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Podczas kursu był realizowany jego program, ale dodatkowo pokazane zostały rzeczy wybiegające poza zakres szkolenia. Te dodatkowe elementy były ciekawe i przydatne w pracy. Jestem kilka dni po kursie ale już wykorzystuję zdobytą tam wiedzę.

Szymon Trzajna – dyplomowany masażysta


ZAMKNIJ

Kurs na bardzo wysokim poziomie

Elżbieta Krzysik

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się nad udziałem w kursie masażu lomi lomi. Na początku sama borykałam się z podjęciem decyzji czy wybrać firmę PRO school, która oferuje ten jeden z wielu innych kursów czy szukać innej firmy. Sama zadawałam sobie pytanie czy firma podoła moim oczekiwaniom.
Jestem już po kursie i uważam, że jakość organizacji, materiałów, przejrzystości i dokładności prowadzenia szczegółowo każdego z ruchów oraz atmosfery przebiegu kursu ma się na bardzo wysokim poziomie. A chcąc być niezawodnym w pracy ze swoimi pacjentami uważam, że każdy jeden masażysta powinien być wszechstronny w tym co robi.

Elżbieta Krzysik – dyplomowana masażystka


ZAMKNIJ