Zapraszam serdecznie
na profesjonalne szkolenia
Jakub Bogdan

facebook

Krótkie wprowadzenie teoretyczne i duży nacisk na praktykę.

Aleksandra Stanek

WIĘCEJ

Kurs Mięśniowo Powieziowe Punkty Spustowe Diagnostyka i Terapią mogę oceniać jako bardzo dobry. Krótkie wprowadzenie teoretyczne i duży nacisk na praktykę. Ciekawie prowadzone zajecia, miła atmosfera, dobrze tłumaczona technika. Mogę śmiało powiedzieć, że kurs był prowadzony na wysokim pozomie.

Aleksandra Stanek - fizjoterapeutka

(opinia na temat kursu "Mięśniowo-powięziowe punkty spustowe – diagnostyka i terapia." prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Kurs bardzo przydatny w pracy z pacjentem, pokazany w prosty i przejrzysty dla każdego sposób.

Monika Toporek

WIĘCEJ

Kurs bardzo przydatny w pracy z pacjentem, pokazany w prosty i przejrzysty dla każdego sposób. Dużo czasu poświęcone na praktykę oraz podejście do każdego z osobna. Profesjonalizm oraz miła atmosfera. Dużo się nauczyłam, jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Monika Toporek - mgr fizjoterapii

(opinia na temat kursu "Mięśniowo-powięziowe punkty spustowe – diagnostyka i terapia." prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Kurs bardzo ciekawy i przydatny zawodowo. Zajęcia prowadzone profesjonalnie...

Jarosław Juźwiak

WIĘCEJ

Kurs bardzo ciekawy i przydatny zawodowo. Zajęcia prowadzone profesjonalnie i wyczerpująco tematycznie. Jestem zadowolony i polecam innym zainteresowanym.

Jarosław Juźwiak – mgr fizjoterapii, oddział neurologii Szpitala im. J. Dietla w Krakowie

(opinia na temat kursu "Taping medyczny w fizjoterapii, masażu i terapii manualnej" prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Szkolenie na wysokim poziomie, nabyte umiejętności wykorzystuję w swojej pracy...

Kamila Dyrda

WIĘCEJ

Wzięłam udział w kursie "Stretching mięśni w fizjoterapii, masażu i terapii manualnej", nabyłam umiejętności, które teraz wykorzystuję w swojej pracy. Stretching pomaga mi bardzo szybko uzyskać efekt, nad którym przed kursem musiałam dłużej popracować. Kurs wydawał mi się momentami trudny, ale prowadzący podchodząc do potrzeb każdego indywidualnie przedstawił, że to co wydawało się trudne okazywało się bardzo łatwe. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, a atmosfera panująca na nim sympatyczna i przyjazna.

Kamila Dyrda – dyplomowana masażystka

(opinia na temat kursu "Stretching mięśni w fizjoterapii, masażu i terapii manualnej" prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Jestem kilka dni po kursie, ale już wykorzystuję zdobytą tam wiedzę

Szymon Trzajna

WIĘCEJ

Podczas kursu był realizowany jego program, ale dodatkowo pokazane zostały rzeczy wybiegające poza zakres szkolenia. Te dodatkowe elementy były ciekawe i przydatne w pracy. Jestem kilka dni po kursie ale już wykorzystuję zdobytą tam wiedzę.

Szymon Trzajna – dyplomowany masażysta

(opinia na temat kursu „Techniki rozluźniające Shiatsu” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Swietny kurs, który na pewno się przyda każdemu masażyście. Ciekawy, zaskakujący w miłej i luźnej atmosferze

Agata Różycka

WIĘCEJ

Świetny kurs, który na pewno bardzo się przyda każdemu masażyście w jego pracy. Wielkim atutem jego jest prowadzenie go w małej grupie i troska o potrzeby zarówno całej grupy jak i indywidualne każdego kursanta. Ciekawy, zaskakujący, w miłej i luźnej atmosferze.

Agata Różycka – dyplomowana masażystka

(opinia na temat kursu „Techniki rozluźniające Shiatsu” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Profesjonalny kurs, mnóstwo praktyki, umiejętność przekazania wiedzy praktycznej osobie niewidomej

Bernadetta Majda

WIĘCEJ

W weekend 09-10.02.2013 wzięłam udział w kursie lomi lomi. Chce powiedzieć, że był on według mnie przeprowadzony w sposób "pro":) profesjonalny. Mnóstwo praktyki, którą mogłam opanować dzięki wykwalifikowanemu wykładowcy. Dodatkowym atutem wykładającego jest umiejętność przekazania wiedzy praktycznej osobie niewidomej, co niestety jest rzadkościa w oferowanych kursach masażu.

Bernadetta Majda – dyplomowana masażystka

(opinia na temat „kursu masażu lomi lomi” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Kurs na bardzo wysokim poziomie

Elżbieta Krzysik

WIĘCEJ

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się nad udziałem w kursie masażu lomi lomi. Na początku sama borykałam się z podjęciem decyzji czy wybrać firmę PRO school, która oferuje ten jeden z wielu innych kursów czy szukać innej firmy. Sama zadawałam sobie pytanie czy firma podoła moim oczekiwaniom.
Jestem już po kursie i uważam, że jakość organizacji, materiałów, przejrzystości i dokładności prowadzenia szczegółowo każdego z ruchów oraz atmosfery przebiegu kursu ma się na bardzo wysokim poziomie. A chcąc być niezawodnym w pracy ze swoimi pacjentami uważam, że każdy jeden masażysta powinien być wszechstronny w tym co robi.

Elżbieta Krzysik – dyplomowana masażystka

(opinia na temat „kursu masażu lomi lomi” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Bardzo dużo można się nauczyć. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Maciej Bąbel

WIĘCEJ

Jeżeli zastawiasz się nad wzięciem udziału w kursie masażu relaksacyjnego, polecałbym kurs lomi lomi. Masaż ma na celu rozluźnienie pacjenta, dla którego jest to bardzo przyjemny sposób odprężenia. Bardzo dużo można się dzięki niemu nauczyć, a dodatkowo niektórymi ruchami można urozmaicić masaż klasyczny. Organizacja kursu jest na wysokim poziomie. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Maciej Bąbel – dyplomowany masażysta

(opinia na temat „kursu masażu lomi lomi” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Prowadzący podchodzi do każdego, poświęca tyle czasu, ile każdy potrzebuje. Atmosfera jest przyjazna

Bartłomiej Majchrowicz

WIĘCEJ

W dniach 8-9.VI. uczestniczyłem w kursie Techniki rozluźniające Shiatsu prowadzonym przez wykwalifikowana osobę, pana Jakuba Bogdana.
Moje wrażenia po ukończeniu kursu są pozytywne, ponieważ jest mała grupa osób, co sprzyja przyswojeniu większej wiedzy. Prowadzący podchodzi do każdego, poświęca tyle czasu, ile każdy potrzebuje, atmosfera jest przyjazna. Ważny dodania jest fakt przekazywania dużej ilości wiedzy prostym, zrozumiałym językiem, jak również to, iż wiedza wykracza poza program nauczania.
Polecam kurs Shiatsu każdemu, dzięki któremu umiejętności nabyte przydatne są w rozwijaniu się pod względem masażu.

Bartłomiej Majchrowicz – dyplomowany masażysta

(opinia na temat „Techniki rozluźniające Shiatsu” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Na pewno zapiszę się na kolejne kursy TUTAJ!

Kamila Dyrda

WIĘCEJ

Jestem obecnie po kursie „Techniki rozluźniające Shiatsu”, który odbył się w czerwcu b.r. Cały kurs jest przeprowadzony na poziomie wyżej niż „pro”. Bardzo dużym atutem jest podejście i przekazywanie wiedzy wykwalifikowanego wykładowcy do całej grupy jak i do potrzeb każdego kursanta indywidualnie. Podczas kursu zostały przedstawione rzeczy, które wybiegały poza program, co uważam za dużą rzadkość w innych miejscach. Śmiało mogę powiedzieć, że na pewno zapiszę się na kolejne kursy tutaj!

Kamila Dyrda – dyplomowana masażystka

(opinia na temat „Techniki rozluźniające Shiatsu” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Ukończyłam tutaj kurs lomi lomi, jestem pełna zachwytu z jakości prowadzenia kursu

Kamila Dyrda

WIĘCEJ

Ukończyłam tutaj kurs lomi lomi i chcę powiedzieć, że jestem pełna zachwytu z jakości prowadzenia kursu. Bardzo miła, sympatyczna atmosfera pomaga, aby przyswajana nauka tego masażu była lekka i przyjemna. Praca w małej grupie jest bardzo dużym atutem. Prowadzący podchodził do każdego kursanta indywidualnie. Śmiało mogę powiedzieć, że zdobyłam nowe umiejętności w masażu, które na pewno wykorzystam w zawodzie masażysty.

Kamila Dyrda – dyplomowana masażystka

(opinia na temat „Kursu masażu lomi lomi” prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Jestem osobą ociemniałą i nie bardzo sobie to po tzw. omacku wyobrażałem. Jakub Bogdan - rozwiał wszystkie moje wątpliwości.

Jarek Węglorz

WIĘCEJ

W dniach 8-9.XI.2014 uczestniczyłem w kursie tapingu medycznego, który zorganizowała firma PRO school. Powiem szczerze, że trochę się obawiałem, czy opanuję techniki naklejania taśm. Jestem osobą ociemniałą i nie bardzo sobie to po tzw. omacku wyobrażałem. Jakub Bogdan - rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Jego profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego z kursantów, precyzyjne tłumaczenie zasad, jak i szybka korekta naszych błędów pozwoliła nie tylko mnie, ale i wszystkim bardzo dobrze opanować naklejanie poszczególnych tejpów. Przerobiliśmy wszystkie techniki znane w tej metodzie i z tego co widziałem wszyscy byli zadowoleni. Ja osobiście przekonałem się, że da się naklejać taśmy tapingu medycznego bez użycia wzroku. Wymaga to więcej treningu ode mnie, ale nie jest to niemożliwe. Niektóre techniki wychodziły mi od razu bardzo dobrze, nad innymi musiałem trochę popracować, jeszcze inne trenuję po dzisiaj. Wg. mnie trening czyni mistrzem, a i samych taśm musi po ukończonym kursie zużyć się trochę w praktyce, by cała ta wiedza, którą nabyłem na kursie została przetrenowana - wykorzystana. Polecam szkolenia prowadzone przez Jakuba Bogdana ponieważ są one na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a przy okazji instruktor, faktycznie ma czas dla wszystkich uczestników.

Jarek Węglorz – dyplomowany masażysta Skoczów

(opinia na temat "Taping medyczny w fizjoterapii, masażu i terapii manualnej" prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij

Witam, brałam udział już w dwóch kursach w PRO school (taping i terapia powięziowa + punkty spustowe) i jestem bardzo zadowolona.

Agnieszka Sabała

WIĘCEJ

Witam, brałam udział już w dwóch kursach w PRO school (taping i terapia powięziowa + punkty spustowe) i jestem bardzo zadowolona. Wiedza zdobyta na szkoleniach pozwoliła mi swobodnie od razu pracować nowo poznanymi technikami z pacjentami. Atmosfera na kursach świetna dzięki prowadzącemu Kubie.

Agnieszka Sabała – nzoz "Śródmieście", prywatna praktyka

(opinia na temat "Taping medyczny w fizjoterapii, masażu i terapii manualnej" oraz "Mięśniowo-powięziowe punkty spustowe – diagnostyka i terapia." prowadzonego przez Jakuba Bogdana)
zamknij